جمهوری اسلامی ارشاد باید گردد
اجتماع نوشت
تاریخ انتشار : شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
جمهوری اسلامی ارشاد باید گردد

وبگاه "بچه‌های کف خیابونی" نوشت:

این روزها از چپ ، راست ، بالا ، پایین ، این ور ، اون ور ، زیر زمین ، روی زمین ، کهکشان راه شیری و حتی اونایی که نمیدونند سه هزار میلیارد تومان چندتا صفر داره هم در مورد حجاب حرف میزنند و همایش برگزار میکنند و تا دلتون بخواد بولتن چاپ میکنند . اما این وسط منم چند تا تحقیق رو این زمینه داشتم که نتایجش مفت و مجانی میزارمش این پایین.

-حجاب امری ایمانی ست. پس برای اینکه حجاب گسترش پیدا کند، معنویت باید گسترش پیدا کند، پس موانعی که شهروند جمهوری اسلامی را از گرایش طبیعی به سمت معنویت دور می کند باید از سر راه برداشته شود.. به همین سادگی

-حجت الاسلام زائری[از آخوند های باحال] تو کتاب "حجاب باحجاب" :زمانی که اقتصاد کمی کنار رفت و مانتوی سیاست کمی تنگ شد و نظام اداری چکمه پوشید و سیستم قضایی گردن و بازویش را برهنه کرد ، به طور طبیعی این واقعیت های تلخ تو کوچه و خیابون خودش را نشان میدهد.

-پول داریم ،‌امکانات داریم ، صداو سیما دست ماست با 23 کانال تلوزیونی، سینما هم که زیر نظر وزارت ارشاد اسلامیه ، 6سال ابتدایی و 6سال راهنمایی و 4سال دبیرستان یه بچه تو اختیار ماست بعدش هم که میره دانشگاه بازهم تواختیار ماست ، برای پسرها دوسال هم سربازی رو اضافه کنید و این همه پایگاه بسیج داریم ، نزدیک60000 تا هیئت علمی داریم با یه عاله کلاس قرآن ، تا دلتون بخواد [بترکه چشم دشمنان اهل بیت-سلام الله علیها-] هیئت هفتگی و زیارت عاشورا واقعا واقعا خیلی برعرضه ایم که میگیم بی حجابی این روزها نتیجه فارسی وان و شبکه من و تو هستش .

-حجاب یه امر تخصصیه پس بعضی ها هی نپرن این وسط و با کارهای نمایشی و بی عمق هر چند با نیت خوب این امر رو خراب کنند که شاعر[یعنی کسی که شعر میگوید] برگرده بگه :‌گر تو قرآن بدین نمط خواندی / ببری رونق مسلمانی را

-به دختر های بیحجاب هم اینجوری نگاه کنیم که اونا "خلیفه الله" هستش نه مثل اون امام جمعه ای که برگشت گفت که دختران بد حجاب مثل اتوبوسی اند که همه سوارشون میشند یا بعضی حضرات تسبیح به دست القاب "حیوان عریان " و "خر بی پالان" و.. بکار میبرند.

-همانطور که رضاخان قلدور نتونست با زور زنان رو بی حجاب کنه از اینور هم یه عده هم نمیتونن با زور مردم رو باحجاب کنند و اون کسانی که تو مسائل اعتقادی از زور استفاده میکنند بدون شک از عقل سالم محرومند .

-امام خامنه ای : یه عده ای نگاه میکنند توخیابان چندتا زنو میبینند که یه خورده حجابشون ناجوره ، دلشون خون میشه .بله این هم کار بدی است ، اما کار بد اصلی این نیست.کار بد اصلی اینست که شما تو کوچه و خیابان نمیبینید.

 

 

برای بچه مجردها

ازدواج

پایان دنیایی از

وسوسه هاست...

و اغاز یک دنیا آرامش...

 


أَفْضَلُ نِسَاءِ أُمَّتِی‏

زیبا ولی کم مهریه

 

انتهای پیام

کد مطلب: 18553