وبلاگ جوان ایرانشهر:
گوشه ای از جنایات آمریکا در رابطه با مداخله بر کشورهای افغانستان و عراق+تصاویر
گزارش
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش همه با هم به نقل از وبلاگ جوان ایرانشهر، ایالات متحده آمریکا  با زیاده خواهی های نژادپرستانه اش به قدری دنیا را به هم ریخته است که با شنیدن یک ربع از اخبار هر گوشه از دنیا به واژه تلخ جنگ مواجه می شویم.

جنگی که خیلی علنی و خونسردانه از سوی ژنرال های آمریکا در گوشه و کنار دنیا؛ خصوصأ در کشورهای مسلمان منطقه خاورمیانه رخ داده است بطوریکه این جانیان با استقرار پایگاههای نظامی در بسیاری از کشورهای ضعیف امروز اقدام به کشتار بی حد و حصر انسانهای بی گناه می نمایند.

آمریکا در افغانستان؛

یکی از کشورهایی که این روزها آمریکا در آن با هدف مبارزه با طالبان پا نهاده است؛ افغانستان است.آمریکا به قدری در این کشور احساس راحتی می نماید که تولید مواد مخدر نیز در این بین به یکی از درآمدهای آمریکا می تواند کمک بسزایی نماید.
آمریکا در عراق؛

دو توجیه عمده برای آغاز این جنگ توسط جرج بوش رئیس‌جمهور وقت آمریکا مطرح شد که یکی از آن‌ها رابطه صدام حسین با القاعده و دیگری نابودکردن سلاح‌های کشتار جمعی عراق بنابر توافق‌نامه ۱۹۹۱ بود ولی همچنان نیروهای آمریکایی با بهانه تراشی های گوناگون در عراق جنایت آفرینی می کنند که پروش داعش زاییده همین حضور سرطانی آمریکا در منطقه است.
انتهای پیام/

کد مطلب: 21396
مرجع : وبلاگ جوان ایرانشهر