وبلاگ سنت نیوز نوشت:
با همدلی و همزبانی ملت و دولت می‌توانیم آثار منفی تحریم‌ها را خنثی کنیم
سیاسی نوشت:
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
ما از ابتدای انقلاب با تحریم‌ها مواجه بوده‌ایم و به راه خود ادامه داده‌ایم در شرایط کنونی نیز با همدلی و همزبانی ملت و دولت می‌توانیم آثار منفی تحریم‌ها را خنثی کنیم.
به گزارش سرویس وبگردی همه با هم به نقل از وبلاگ سنت نیوز، مولوی نذیراحمد سلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: تلاش تیم وزارت امور خارجه در مذاکرات نسبتا خوب ارزیابی می‌شود.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اینکه تیم مذاکره کننده ما در برابر خواسته‌های بیجای طرف مقابل ایستادگی کند و مزیت‌هایی را که سبب خدشه‌دار شدن عزت ملت ایران شود به آنها ندهد، بسیار حائز اهمیت است و نباید توافقی همراه با تحقیر برای ما صورت بگیرد.

وی بر پایبندی تیم مذاکره کننده به اصول انقلابی و اسلامی تأکید کرد و افزود: انتظار داریم که دولت مردان با جدیت و حفظ منافع و مصالح ملی و دینی کار را انجام دهند اگر مذاکرات با توجه به قیودی که رهبر معظم انقلاب فرمودند نتیجه مثبت داشت، هر چه هزینه شود ضرر نخواهیم کرد اما اگر توصیه‌های ایشان و خواسته‌های ملت ایران مراعات نشود حتی اگر تحریم‌ها برداشته شود باز هم ضرر کرده‌ایم.

نماینده مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: واضح است که ما نباید زیر بار مذاکره همراه با تهدید برویم ما می‌توانیم به گونه‌ای توافق کنیم که هم از خطوط قرمز عبور نکنیم و هم منجر به لغو تحریم‌های ظالمانه شویم.

وی با اشاره به اینکه نباید مشکلات اقتصادی را به مذاکرات گره زد، عنوان کرد: اگر این طرز تفکر در ذهن مردم ایجاد شود که با رفع تحریم‌ها همه مشکلات حل خواهد شد و یا در صورت باقی ماندن تحریم‌ها کشور دچار مشکلات جدی می‌شود، باید اصلاح شود زیرا راه حل مشکلات اقتصاد مقاومتی است.

مولوی نذیراحمد سلامی خاطرنشان کرد: ما از ابتدای انقلاب با تحریم‌ها مواجه بوده‌ایم و به راه خود ادامه داده‌ایم در شرایط کنونی نیز با همدلی و همزبانی ملت و دولت می‌توانیم آثار منفی تحریم‌ها را خنثی کنیم.
کد مطلب: 20748
مرجع : سنت نیوز