نعمت بزرگ ولایت فقیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
Share/Save/Bookmark
 
الحق و الانصاف که ولی فقیه چه نعمت بزرگی است برای ملت ایران اسلامی. هر کس می خواهد قدر نعمت ولی را بداند اوضاع اجتماعی و امنیتی کشورهای منطقه را قدری مورد بررسی و کنکاش قرار دهد. آیا روزی را می تواند پیدا کند که در آن کشورها کشتار و قتلی به وقوع نپیوسته باشد و یا انفجار نشده باشد؟!
به گزارش همه با هم به نقل از وبلاگ جنگ نرم؛ الحق و الانصاف که ولی فقیه چه نعمت بزرگی است برای ملت ایران اسلامی. هر کس می خواهد قدر نعمت ولی را بداند اوضاع اجتماعی و امنیتی کشورهای منطقه را قدری مورد بررسی و کنکاش قرار دهد. آیا روزی را می تواند پیدا کند که در آن کشورها کشتار و قتلی به وقوع نپیوسته باشد و یا انفجاری سهمگین عده ای را از هستی ساقط نکرده باشد؟!

آیا از امنیت و آرامش در آنجاها سراغی هست؟! هر کس می خواهد قدر نعمت ولایت را بداند اطراف خودش، شهرها و کشورش را با دقت بررسی کند. آیا آرامشی که از قِبَل ولایت در کشورمان وجود دارد، در هیچ کجای جهان می توان نمونه ای برای آن پیدا کرد؟!

ولایت آرامش و سکینه قلبی است که خداوند آنرا به ما ارزانی داشته، حال چه عمل صالحی این ملت انجام داده اند که خداوند چنین نعمت بزرگی را به آنها ارزانی داشته، الله اعلم!

بیش از سی و پنج سال است که از عمر با برکت جمهوری اسلامی می گذرد، در این سالها از وجود برکت ولایت و رهبری چه پیروزی های چشمگیری که این ملت به آن دست پیدا نکرد. چه بلاها و توطئه های عظیمی که به برکت وجود رهبری و تصمیمات داهیانه آن مقام از کشورمان رخت بر نبست! چه دستاوردهای بزرگی چه در زمینه فناوری هسته ای، نانوتکنولوژی، صنایع دفاع، صنعت هوافضا، علم پزشکی و ده ها موفقیت بزرگ دیگری که نصیب این ملت نشد! چه موقعیت هایی که در سیاست خارجی برای ایران اسلامی رقم زده نشد! و چه …!

اگر خوب نگاه کنیم همه و همه از وجود شریف و بابرکت و نازنین همان ولی و نایب برحق امام زمان(عج) است که هر چه به جلو برویم گوناگونی آن بیشتر در جلوی رویمان جلوه گر و خودنمایی می کنند.

برای شادی روح امام بزگوار حضرت امام خمینی (ره) و سلامتی رهبر بزرگوارمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)صلوات ...(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجعل فرجهم)


کد مطلب: 21656