شهید محمد رضا احمدی/شهیدی که قبرش را نشان داد
شهدا نوشت:
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
شهید محمد رضا احمدی شهیدی بود که مدفن خود را به دوستش نشان داد.
به گزارش سرویس وبگردی همه با هم به نقل از چفیه های بهشتی ،این شهید بزرگوار درسال1365 در زاهدان به دنیا آمد.تحصیلات ابتدایی را دردبستان عدالت به پایان رساند.درادامه به مدرسه راهنمایی شهیدمفتح رفت و تحصیلات دبیرستان را در مدرسه رازی(امام سجاد(ع)به پایان رساند.پس ازاخذ مدرک دیپلم درسال 1383به استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد،دوره های آموزشی را درهمدان وتبریز گذارند وپس از آن درسپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان مشغول به خدمت شد.
پبش نمایش و کیفیت اصلی طرح (کلیک کنید)
شهید-محمد-رضا-احمدی
این شهید بزرگوار بسیار خوش رو و مهربان بودند و هرگز غیبت نمی کردند،ایشان از افراد بسیار فعال و یکی از مهم ترین افراد در برگزاری مراسمات محوری وفعالیت های مسجد و پایگاه بودند.
یکی از دوستان شهید می گوید:«یک روز که همراه شهید احمدی به زیارت مزار شهدا رفته بودیم آن شهید بزرگوار مکانی که هم اکنون پیکر مطهرشان در آنجا دفن می باشد با دست نشان داده وگفته است که روزی دراین مکان به خاک سپرده خواهدشد وآرزویی جز شهادت نداشتند».
سرانجام این اسوه رشادت و ایثار درتاریخ 28تیرماه 1386و در درگیری با اشرار مسلح درمنطقه شورودر استان سیستان وبلوچستان به آرزوی دیرینه اش رسید و این درحالی است که تاریخ شهادت این شهید بزرگوار همزمان با شب لیلة الرغائب بود.
شادی ارواح طیبه شهدا بخصوص شهید بزرگوار شهید احمدی صلوات
کد مطلب: 20855