واکنش وبلاگ نویسان به ادبیات "جهنمی" حسن روحانی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
واکنش وبلاگ نویسان به ادبیات "جهنمی" حسن روحانی
ما لرزان ها، بهتر است برویم به جهنم

 

وبلاگ"مقتدر مظلوم"نوشت:

الان خوش حال ترین فرد از اعلام صدور این حکم ضدایرانی ، بعد از طرف اماراتی که با این رای علاوه بر میلیاردها دلاربابت خسارت ، میلیاردها دلار هم گاز ایران را مفت به چنگ می آورد . . .

شخص جناب مهدی هاشمی و سایر مسئولان وقت وزارت نفت و درگیر در جریان انعقاد قرارداد فسادآلود و البته برد-برد کرسنت هستند . . .

ادامه مطلب

*************************************************

ترس ما به خاطر اکسیده شدن افکار شماست

 

وبلاگ"سیاست روز"نوشت:

آقای رئیس جمهور بزدل سیاسی کسی است که بدون دلیل دو سال تعطیلی انرژی هسته ای را با ذلت قبول می کند و برای سه عدد سانتریفوژ گدائی آنگلوساکسون ها را می کند و عاقبت هم نمی تواند با گدائی کردن اعتماد جهانخواران جهانی را به دست بیاورد و در دستشوئی جواب نه را به او می دهند.

آقای رئیس جمهور کسانی که ادعای شجاعت سیاسی دارند که نباید سلاح زشت گویی را انتخاب کنند، بزدل سیاسی که نمی تواند با امریکا در بیفتد، اتفاقا چون شجاعت سیاسی دارد با آمریکا در می افتد، و حق دارد که بترسد چرا که عده ای ساده لوح سازشکار در راس اموری هستند که زیادی مستظهر به پشتیبانی دویست و چهل هزار رای از نیمه بیشتر هستند، و افکار بنی صدری را از خود بروز می دهند و علنا آمریکا را کدخدا می نامند.

ادامه مطلب

*************************************************

آقای رئیس جمهور جهنم اینجاست...

 

آقای رئیس جمهور جهنم اینجاست...

وبلاگ"معبر سایبری فندرسک"نوشت:

یادش بخیر در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 92 آقای حسن روحانی بشدت منتقد ادبیات دولت آقای احمدی نژاد بودند و امروز ما عادت کرده ایم به برچسب های تازه از جناب رئیس جمهور با ادب فعلی.

رئیس جمهور محترم در تازه ترین برچسب خود به منتقدان فرمودند: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.

رئیس جمهور محترم راست گفته اند خب به جهنم برورید تا نلرزید. اما جناب رئیس جمهور جهنم آنجاست که هر ثانیه بخاطر غفلت دولت تدبیر و امید در حال لرزیدن است.

ادامه مطلب

*************************************************

کلید جهنم هدیه دولت تدبیر امید برای منتقدان

 

وبلاگ"کاریکاتور حساس بشو"نوشت:

رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای شعار سیاسی می‌دهند اما بزدل سیاسی‌ هستند هروقت مذاکره می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم، بروید جای گرم که نلرزید?!

ادامه مطلب

*************************************************

ادبیات رئیس جمهور یک مملکت!

 

وبلاگ"طلعت آدینه"نوشت:

دیروز با یکی از طرفداران سرسخت دولت گفتگو میکردم. بحث به سخنان چندروز پیش آقای روحانی رسید.

 از لحن ادبیات آقای روحانی با مردم گفتم... طرف مقابل گفت: آقای روحانی این را به مردم گفت؟!!!

گفتم: لابد منتقدان دولت ، نمی تونن مردم باشن؟!

گفت: این حرف در مقابل هشت سال ویرانی و نابودی کشور و سکوت مسئولان و تخریب چهره های انقلابی (!!!) (منظورش رفسنجانی و موسوی و کروبی بوده) هیچ به حساب میاد... توی این هشت سال کجا بودی فلانی که واکنش نشون بدی که الان با یه حرف احساس مسئولیت می کنی؟

ادامه مطلب

*************************************************

معنای اعتدال

 

وبلاگ"عین لام"نوشت:

رییس جمهور
به اسراییلی ها نگفت
بروید به جهنم
ولی به منتقدینش چرا!
این یعنی ناموس اعتدال.

ادامه مطلب

*************************************************

درج جمله ارزشمند دکتر روحانی در صفحه اول یاهو...

 

وبلاگ"تا به تا"نوشت:

حسن روحانی: عده ای شعار سیاسی می دهند اما بزدل سیاسی هستند/ هر وقت مذاکرات می شود، می گویند می لرزیم؛ به جهنم، بروید جای گرم که نلرزید/ در رأس وزارت خارجه کسانی هستند که جزو برترین دیپلمات های جهان است

ادامه مطلب

*************************************************

چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ....

 

وبلاگ"فماذا بعد الحق الا الضلال....!"نوشت:

وقتی کلا زندگی ات تبدیل بشود به شب بیداری و روز خوابی، صبح که بیدار می شوی، با یک حالتی گرفته ای به مادر خانواده می گویی، هوا سرده، کولر را کم کنید.. و مادر با خنده ای می گوید: به جهنم که می لرزید ... و ادامه می دهند  که گویا  دوباره عالی مقام بازهم دهان به فحاشی گشودند و مثل همیشه بعد از تذکرات رهبری مبنی بر نراندن دلسوزان انقلاب از دولت ، بازهم از سیاست های رحماء علی الکفار و اشداءُ بینهُم استفاده نمودند ....

جناب شیخ معتدل در همایش سفرا و رؤسای نمایندگیهای ایران گفته است : «برخی ترسوها و بزدل‌های سیاسی اعتماد به نفس ندارند و همه را مانند خودشان گمان می‌کنند. هر وقت مذاکرات شروع می‌شود برخی‌ می‌گویند ما داریم می‌لرزیم، به جهنم، بروید و جای گرم برای خود پیدا کنید.»

و انگار دیشب حافظ، فکر امروز را کرده بود ...

ادامه مطلب

*************************************************

جهنم را برای دشمن بزدل بخواهید!

 

وبلاگ"سه الف"نوشت:

جناب آقای رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران؛ سلام علیکم. امیداورام صرف نظر از اینکه به دنبال برچسبی کوبنده برای نویسنده ی این متن باشید، توجهی کوتاه به محتوای انتقاد داشته باشید. اصولا انتقادهای امثال من نه به جایی برمی خورد؛ نه جایگاهی داریم که تصور شود می خواهیم جای جناب تان را بگیریم! من هم بخشی از همین مردم ایران هستم که به دو دلیل نسبت به رویکرد تحقیرآمیزتان نسبت به منتقدین انتقاد دارم.

دلیل اول: جناب رییس جمهور محترم تا آنجا که من درس سیاست خواندم و آموختم، متداول ترین و جاری ترین روش امتیاز گیری از طرف مقابل در مذاکرات سیاسی روش "چماق و هویج" است! لبخند و در باغ سبز نشان دادن، در کنار تهدید و ترسیم مخاطرات شیوه ای قدیمی است!

ادامه مطلب

*************************************************

خودت را کنترل کن آقای رئیس جمهور!

 

وبلاگ"انقلاب سوم"نوشت:

آقای رئیس جمهور!

آیا فکر می کنی با پرخاش و بددهانی می توانی دهان منتقدان را ببندی؟

آیا معنای "اشداء علی الکفار، رحماء بینهم" را درست فهمیده ای؟

آیا فکر می کنی فقط شما و تیمت می فهمید و دیگران نمی فهمند؟

آیا فکر می کنی اگر تو بگویی روز، شب است همه باید باور و قبول کنند؟

آیا فکر می کنی توافق ننگین سعادت آباد و ضعیف ژنو محصول کسانی غیر از شماست؟

آیا با این توافق های قبلی همه باید دلآرام باشند و کسی دلواپس نباشد؟

ادامه مطلب

*************************************************

3 نکته درباره اظهارات بی سابقه رییس جمهور در واکنش به منتقدان

 

وبلاگ"دست نوشته های یک دانشجو"نوشت:

«ما در منطق کم نمی آوریم. ما دیپلمات های مجربی داریم. امروز در راس وزارت خارجه افرادی هستند که جزو برترین دیپلمات های جهانی هستند، نه منطقه. بروید صورت مذاکرات سالیان دراز گذشته را بخوانید.

 من از بس دیدم بعضی ها هراسان زندگی می کنند و چون خود اعتماد به نفس ندارند، - کافر همه را به کیش خود پندارد-  دیگران را هم این چنین می بینند، من ناچار شدم چند مورد مذاکرات خودم را با برترین مقامات اروپایی را در کتاب هسته ای ام عینا بیاورم. با اینکه عرفش این نبود. این کار را کردم تا بخوانند و ببینند ترسوها.

 یک عده به ظاهر شعار می دهند اما بزدل سیاسی اند. هر وقت می خواهد مذاکره بشود یک عده می گویند ما داریم می لرزیم. خب به جهنم، بروید یک جای گرم پیدا کنید برای خودتان. چه کار کنیم ما؟ خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده، ما چه کار کنیم؟»

ادامه مطلب

*************************************************

ترسو ها در جهنم!

 

وبلاگ"یادداشت های شخصی ابوالفضل اشناب"نوشت:

 

تن صدای رئیس جمهور خیلی بالاست. صدایش در گوشم می پیچد. یک چند لحظه ای مکث می کنم. رئیس جمهور گویی در یک اجتماع در فضای باز صحبت می کند. همزمان با صحبت های آقای رئیس، متعجب به صفحه تلویزیون نگاه میکنم.

دکتر خشمگین و پر از عصبانیت دارد از مذاکرات هسته ای می گوید :

"از بس که دیدم بعضی‌ها در هراس زندگی می‌کنند و  چون خود اعتماد به نفس ندارند دیگران را نیز اینگونه می‌بینند، ناچار شدم چند مورد از مذاکرات خود با مقامات اروپایی در مذاکرات هسته‌ای را برخلاف عرف در کتاب منتشر کنم تا ترسوها بخوانند و ببینند."

ادامه مطلب

*************************************************

واکنش پسر شجاع به سخنان روحانی

 

btowxZUi0o9WxE4E

وبلاگ"عرق سرد"نوشت:

 

دیروز رئیس‌جمهور با انتقاد شدید از کسانی که به گفته وی «مذاکره‌هراسی» را رواج می‌دهند، اظهار کرد: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.

حرف هایی زده شد که من فقط گوشه از از حرف ها را این جا درج میکنم:

1. دربان جهنم : آقای روحانی قرار نبود انقدر زود آدم ها را بفرستی اینجا، عجله نکن عزیز دلم!
2. سیب زمینی مغازه مشت حسن: خوش به حال ما، فکر کنم قراره ما بهشتی بشیم، چون نه میلرزیم نه دلواپسیم!
3. بزغاله های یکی از چوپان های استان سمنان: باز دوباره این رئیس جمهور خواست از منتقدینش حرف بزنه دل ما رو کشید وسط!

ادامه مطلب

کد مطلب: 18497