وبلاگ سرباز عدالت نوشت:
سخن وبلاگ "خونبها" با نمایندگان مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
یک نماینده باید در چارچوب قانون پیگیرمطالبات مردم باشد.

به گزارش همه با هم، به نقل از وبلاگ سرباز عدالت، حضور گسترده همراه با رقابت و توأم با نظم و آرامش حاکم بر فضای انتخابات بی‌گمان دلیل روشنی بر عظمت و اقتدار ملی نظام اسلامی بود که با لبیک به مقام معظم رهبری و حضور در پای صندوق‌های رای ثابت کردند که مردم قدرشناس نعمت استقلال و آزادی در جمهوری اسلامی هستند و این حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای باعث شد دشمنان نظام انگشت به دهان بمانند و این مردم بودند که با حضور گسترده و مشارکت حداکثری خود در پای صندوق های رای امید دشمن را به یاس تبدیل کردند. و در این بین مردم امید دارند تا کندیدای مورد انتخاب آنها به مشکلات موجود در شهر و دیارشان رسیدگی کنند.


در همین راستا الهه زاهدی یک وبلاگ نویس جوان در خصوص انتظاراتی که از یک نماینده مجلس دارد، اظهار داشت: یک نماینده باید در چارچوب قانون پیگیرمطالبات مردم باشد.

مدیر وبلاگ خونبها، با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان از جوانترین استان های کشور است اما مردمانش از بیکاری رنج می برند،ادامه داد: رفع محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال برای جوانترین استان کشور باید از اولویت های نمایندگان باشد چرا که این بیکاری معضلات زیادی را برای مردم استان به وجود آورده است.

زاهدای با اشاره به مردمی بودن نمایندگان افزود: نمایندگان بعنوان وکیل مردم به مجلس ورود پیدا می کنند پس باید به عنوان یه وکیل در رسیدگی به مشکلات مردم استان تلاش کنند.

این وبلاگ نویس بیان کرد: استان ما به عنوان یک استان محروم و ناامن شناخته شده در صورتی که از امنیت خوبی برخوردار است نمایندگان باید واقعیت های استان را نشان دهند و این مهر نا امنی را از پیشانی استان بردارند تا شاید راهی رای ورود سرمایه گذاران به استان باشد.

وی در پایان گفت: نمایندگان آگاه باشند که این فرصت چهارساله به زودی به پایان می رسد و مردم نیز نظاره گر عملکرد شما در این مدت خواهند بود پس بیایید با انجام خدمات صادقانه و تلاش وافرانه قبل از آنکه فرصت جبران از دست برود در ساختن استانی در شان و منزلت مردم شریف آن کوشایی لازم را داشته باشیم.

کد مطلب: 21375
مرجع : وبلاگ سرباز عدالت