مسابقه وبلاگ نویسی کدام سنت های غلط؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۰
Share/Save/Bookmark
 
مسابقه وبلاگ نویسی کدام سنت های غلط؟


ازدواج سنتی است الهی که الهی برگزار نشدنش، مشکلات فراوانی برای خانواده ها به وجود می آورد و موید این مطلب نگاهی به آمار طلاق در خانواده هاست. برآنیم با کمک موجی در وبلاگ ها، سنت های غلطی که این سنت حسنه را مورد هجوم قرار داده اند بررسی شود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار خود با دانشجویان در ماه رمضان سال جاری، با اشاره به اهمیت جایگاه ازدواج در جامعه و لزوم پرداختن جدی به این مسئله از جانب عموم مردم، به سنت های رایج و غلطی که در امر ازدواج در فرهنگ جامعه جاری است توجه نمودند و فرمودند: بعضى از تصورات و سنتهاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از رواج ازدواج جوانها است؛ این سنتها را باید عملاً نقض کرد. شما که جوانید، مطالبه‌‌گرید، پرنشاطید، پیشنهادکننده‌‌ى نقض خیلى از عادتها و سنتها هستید، به نظر من این سنتهاى غلطى را هم که در زمینه‌‌ى ازدواج وجود دارد، بایستى شماها نقض کنید؛

از این رو جامعه مجازی وبلاگ نویسان استان اصفهان "حرف ما" در نظر دارد به مناسبت اول ذی الحجه، سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت صدیقه طاهره(س) و روز ازدواج، مسابقه وبلاگی با عنوان کدام سنت های غلط؟ برگزار نماید.

علاقمندان می توانند آثار وبلاگی خود را در قالب عکس، فیلم کوتاه و موبایلی، یادداشت، تحقیق، خاطره، تجربه شخصی، طنز، کاریکاتور و ... درباره معرفی و تبیین سنت های غلط رایج در ازدواج و هم چنین ارائه راه کار جهت براندازی و نقض این سنت های غلط و معرفی سنت های پسندیده و جایگزین به ایمیل حرف ما harfema.ir@gmail.com   (همراه با مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، استان و شهرستان محل سکونت، ایمیل و شماره تلفن همراه) ارسال نمایند.

"حرف ما" جهت قدردانی از همت و قلم شما، به 5 اثر برتر جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد کرد.

http://www.uplooder.net/img/image/20/cf1e1bdf4af1ae169404d4bf85c6c3ec/mosabegheh.gif

مهلت ارسال آثار تا روز عید سعید قربان می باشد.

بدیهی است به آثاری ترتیب اثر داده خوهد شد که در قالب پست وبلاگ ارائه شود و از تاریخ ثبت وبلاگ حداقل یک ماه گذشته باشد.

کد مطلب: 18792