۳
 
مصاحبه با وبلاگ پرستوی دلگان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۲
Share/Save/Bookmark
 
مصاحبه با وبلاگ پرستوی دلگان
مصاحبه با وبلاگ پرستوی دلگان
عرض سلام و ادب خدمت شما، به عنوان اولین سوال لطفا خودتان را برای ما معرفی نمایید
؟بسم الله الرحمن الرحیم، این جانب حقیر ، مجید شهلی بر نسب هستم از شهرستان دلگان متولد 1/7/1362مدرک تحصیلیم فوق دیپلم ،رنگ آبی را خیلی دو ست دارم طرفدارسراپا قرص استقلالم ولی چه فایده دربی باخت خخخ بیخیال بعدش برم سوال بعدی رو جواب بدم.
وبلاگ پرستوی دلگان از چه سالی شروع به فعالیت کرد و دلیل انتخاب این نام چه بود ؟
از سال 1389شروع به فعالیت کردم ،و دلیل گذاشتن این نام به این معنی بود که مثل پرستویی مهاجر مشکلات مردم دلگان رو به وسیله فضای مجازی به گوش مردم برسانم و مردم را بیشتر با شهرستان دلگان آشنا کنم.
بیشتر در چه زمینه هایی مطلب مینویسید؟بیشتر در زمینه فرهنگی و مذهبی
بهترین وبلاگی که تا به حال دیدید کدام بوده وچه ویژگی هایی داشته است ؟ البته نظر در این مورد خیلی سخته چون همه وبلاگ های استان به نحو احسن فعالن و خوب هستن
از مسئولان فضای مجازی کشور یاشهرستان چه انتظاراتی دارید؟انتظار دارم واقعا یک فکری برای بالا رفتن اینترنت این شهرستان بکنندروستاهاهی که فاقد شبکه اینترنت هستند را به شبکه اینترنت مجهز کنند تا تمامی عزیزان بتوانند از فضای مجازی استفاده صحیح را ببرند.
از برگزاری موج های وبلاگی وبه خصوص گلدون وبلاگی همه با هم راضی هستید ؟خیلی راضیم واقعا گام موثری بود برای تلاش بیشتر وبلاگ نویسان استان و بنده از مدیر محترم سایت همه با هم  تشکر و قدردانی می کنم.
نظرتان درباره برگزاری جشنواره های وبلاگی سایت همه با هم چیست وآیادراین جشنواره ها تاکنون شرکت نموده اید؟خیلی خوبه اما متاسفانه بنده نتوانسته ام در این جشنواره شرکت کنم انشا الله در جشنواره های بعدی حتما شرکت می کنم.
نظر شما در مورد حرکت سید صادق شیرازی (آیت الله) در مورد گذاشتن نام برائت به جای نام وحدت بر روی این هفته چیست؟نظر خاصی ندارم نظز رهبرمان نظر ماست
با توجه به بیداری اسلامی در منطقه ، هفته وحدت امسال آیا میتواند فرصت مناسبی برای تحقق آرمان های مسلمین شود؟بله می تواند بهترین فرصت باشد.
ماهواره محصول پیشرفت تکنولوژی است، به نظر شما این تکنولوژی چه تأثیری بر تضعیف پایه های خانواده دارد؟این تکنولوژی برخلاف اسلام است و بیشتر قصد سست کردن پایه بنیادی خانواده رو دارد ،پس دوستان خوبم متوجه این سلاح سرد غربی ها باشند وهیچ وقت گول حرفهای آنان را نخورند.
حرف آخر شما برای وبلاگ نویسان استان سیستان بلوچستان و برای تمام فعالان فضای مجازی در کشور عزیزمون چیست ؟تشکر می کنم از تمامی دوستان که واقعا از کمترین امکانات دارند بیشترین استفاده رو میکنند.امیدوارم روزی بتوانیم دست در دست هم و با همکاری سایت همه با هم به اوج موفقیت برسیم.
به عنوان حسن ختام این گفتگو لطفا در مقابل هر کلمه اولین عبارتی را که به ذهنتان می آید بیان بفرمایید.
ماهواره :همان دجالواره
وحدت: اتحاد بین تمامی مسلمانان
ناامنی :حتما مسولین توجه به این موضوع در استان  راداشته باشند.
دلگان : خیلی دوستش دارم
کد مطلب: 19557
 


 
چاه کیچی سنتر
۱۳۹۳-۱۰-۲۳ ۱۵:۵۵:۰۴
سلام ممنون از وبلاگ و مصاحبه قشنگتون (1504)
 
اقبال
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۴:۵۳:۵۹
سلام!!!آقای مجیدعالی مصاحبه انجام دادید!!انشاا...موفق باشید!!به امیددیدار (1554)
 
عرفان
۱۳۹۴-۰۹-۱۰ ۲۱:۵۹:۵۴
عالی بود (1880)