راهپیمایی اربعین، تحقّق شعار ضد سکولار
مذهبی نوشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۷
Share/Save/Bookmark
 
راهپیمایی اربعین، تحقّق شعار ضد سکولار

وبگاه "پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات" نوشت:

این روزها همگی دارند از راهپیمایی اربعین حسینی (علیه السلام) صحبت میکنند. هر طرف که میروی همه نجوای این را بر سر زبان دارند که نکند از غافله اربعین جا بماند. اما در هر صورت خیلی ها سعادت داشتند رفتند و نرفتند و خیلی ها هم سعادت نداشتند و رفتند و نرفتند!
در راهپیمایی اربعین که پیش بینی میشود سی میلیون نفر عاشق به طرف معشوق میروند و بزرگترین تجمع جهانی در یک شهر است ما تحقق شعار ضد سکولار را به راحتی میبینیم. خیلی از روایات از راهپیمایی می گوید کسانی که پیاده میروند با خود عکس های رهبر انقلاب و بنیانگذار انقلاب اسلامی را همراه دارند و در راهپیمایی ندای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل به اشکاری به گوش میرسد. این روایات خبر از این را میدهد که این تجمع نه تنها مذهبی و دینی است بلکه یک تجمع سیاسی و اعتقادی نیز هم هست که به قولی شعار ضد سکولاریسم را محقق میکند. اتفاقی که قبلا امام خمینی وعده ی ان را داده بود.
مطمئن باشید که همین چند میلیونی که به کربلا میروند به زودی از بیت المقدس میگذرند. اتفاقی که بازهم امام خمینی وعده ی آن را داده بود."راه کربلا از قدس می گذرد."

راهپیمای اربعین یک رژه استراتژیک شیعی است، درست مثل رزمایش نظامی یک کشور، راهپیمایی اربعین جدا از ارزش های معنوی که دارد، اتحاد شیعیان و حتی اتحاد امت اسلامی را نشان میدهد. اتحادی که به جریان های افراطی و تکفیری هشدار نابودی میدهد و تودهنی بزرگی به دشمنان اسلام میدهد. پس باز این هم یک نسخه از تحقق شعار ضد سکولار در اربعین حسینی.
ولی در اخر هم بازهم تاکید میکنم همین کسانی که امروز در کربلا هستند و نیستند به زودی در بیت المقدس هستند.
سردار سرلشگر پاسدار حاج قاسم سلیمانی: این قدرت نمایی مانور بیست میلیون نفری اربعین بیش از یک رژه نظامی است.

 

انتهای پیام

کد مطلب: 19385