موج جوانان ولایی؛لبیک یا امام خامنه ای . . .
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
موج جوانان ولایی؛لبیک یا امام خامنه ای . . .

انجمن وبلاگ نویسان جهرم نوشت : موج جوانان ولایی؛لبیک یا امام خامنه ای . . .

من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی را در قلبهای شما زنده‌تر و هوشیارتر می‌یابم.

چرا بازنگری در وجدان جمعی، باید معطوف به گذشته‌های دور باشد نه مسائل روز؟ چرا در موضوع مهمّی همچون شیوه‌ی برخورد با فرهنگ و اندیشه‌ی اسلامی، از شکل‌گیری آگاهی عمومی جلوگیری میشود؟

خواسته‌ی دوم من این است که در واکنش به سیل پیشداوری‌ها و تبلیغات منفی، سعی کنید شناختی مستقیم و بی‌واسطه از این دین به دست آورید.

اسلام را از طریق منابع اصیل و مآخذ دست اوّل آن بشناسید. با اسلام از طریق قرآن و زندگی پیامبر بزرگ آن (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم) آشنا شوید.

من از شما میخواهم اجازه ندهید با چهره‌پردازی‌های موهن و سخیف، بین شما و واقعیّت، سدّ عاطفی و احساسی ایجاد کنند و امکان داوری بیطرفانه را از شما سلب کنند. امروز که ابزارهای ارتباطاتی، مرزهای جغرافیایی را شکسته است، اجازه ندهید شما را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کنند. اگر چه هیچکس به‌صورت فردی نمیتواند شکافهای ایجاد شده را پر کند، امّا هر یک از شما میتواند به قصد روشنگریِ خود و محیط پیرامونش، پلی از اندیشه و انصاف بر روی آن شکافها بسازد.

سیّدعلی خامنه‌ای

۰۱/۱۱/۹۳

حتماً می خواید بگید که آقا(امام خامنه ای(دام ظله) این نامه را برای جوانان اروپایی نوشته و مورد خطابشان شما نیستید!!!

چرا؟ ما جوانان ایرانی هم مورد خطاب هستیم . . .

اگر نه! پس چرا جوانان با شنیدن چند جمله ساختگی ذهنی و شایعات به سمت و سوی غیراسلام واعتقادات شون کشیده میشوند؟!

اگر نه! چرا جوانان با دیدن فیلم و عکسهای ساختگی دست از باورهای خود کشیده و قبول می کنند؟!

اگر نه! چرا اجازه می دهند هر بی سرو پایی به مقدسات، اهل بیت(ع) و پیامبر عظیم الشأن مان جسارت و توهین کنند؟!

اگر نه! . . .

مسابقه لبیک

اینجاست که ما باید نه تنها در فضای مجازی به رهبر و ولی فقیه زمانمان لبیک بگوییم بلکه در عمل و واقعیت هم گوش به فرمان ایشان باشیم و با بصیرت، آگاهی، اتحاد و همبستگی و پیروی همه جانبه از رهبر عزیزمان، نقشه و مکر استکبار ستیزان و دشمنان قسم خورده اسلام نقش بر آب کنیم.

  از تمامی وبلاگ نویسان و فعالان سایبری پیرو خط ولایت خواهشمنداست تا با تغییر دادن عنوان در وبلاگشان به این موج بپیوندند.

از ۱۲ بهمن لغایت ۲۲ بهمن ماه عنوان وبلاگ شخصی و گروهی خود را به عنوان«لبیک یا امام خامنه ای» تغییر داده ودر قسمت نظرات این پست بیعت دوباره خود را و لبیک گویی به امام خامنه ای اطلاع دهید.

کد مطلب: 19726