‫تکنولوژی ماهواره در اختیار ولی‌عصر(عج)‬
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۳
Share/Save/Bookmark
 
‫تکنولوژی ماهواره در اختیار  ولی‌عصر(عج)‬
وبلاگ نجوای عشق نوشت : بعضی از عوامل و دلایل وجود دارد که باعث تقویت و انگیزه یک فرد، خانواده یا جامعه می‌شود و در جامعه ما که با اسلام پی‌ریزی شده و تا به امروز با درایت و رهبری مقام معظم رهبری اداره شده است دو عامل مهم وجود دارد که باعث تقویت و انگیزه گرفتن ما شده است.

اولین عامل مهم تقویت جامعه ما، فرهنگ سرخ عاشورایی و شهادت طلبی است و دومین عامل مهم، فرهنگ سبز انتظار و مهدویت است.

دشمنان ما به این موضوع پی بردند و متوجه این شدند که تفکر دینی مرگ در راه حق را یک سعادت می‌داند و ظلم را چیزی می‌داند که مواخذه کننده‌ای خواهد داشت و فهمیدند که با توپ و تفنگ نخواهند توانست بر ملت ما غلبه کنند بنابراین دست به دامان حربه جدیدی به نام ماهواره شده و با جنگ نرم برای غلبه بر ما آماده شده‌اند.مقام معظم رهبری فرمودند " ما الان در یک پیچ تاریخی قرار داریم"

منظور از پیچ تاریخی این است که ما در یک مرحله‌ای قرار داریم که اگر از آن عبور کنیم راه ما و آینده ما رو به روشنایی قرار دارد و مشکلات کنونی ما به مراتب حل خواهد شد.

امروز تمام فعالیت دشمنان ما این است که بعد حیوانیت ما را بیدار کرده و تقویت کنند و مهم‌ترین اسباب آنها برای این کار همان ماهواره یا دجال واره است که در احادیث ما نیز به آن اشاره شده است به طوری که فرموده‌اند امام زمان(عج) زمانی ظهور خواهند کرد که موجودی تک چشم پیدا خواهد شد و مردم را به طرف فحشا و منکرات دعوت خواهد کرد.

بین قدرت‌هایی که این تکنولوژی را در اختیار دارند تفاوت‌های بسیاری وجود دارد، مثلاً اگر این تکنولوژی ماهواره امروز به شکل تام در اختیار صاحب ولی‌عصر(عج) قرار داشت که می‌توانست از طریق آن با کل جهان صحبت کرده و فرهنگ مهدویت را نشر دهد قطعاً نه‌ تنها آسیب‌زا نبود بلکه پیامدهای مثبتی نیز برای جهان اسلام داشت و یا اگر همین تکنولوژی ماهواره امروز در اختیار جمهوری اسلامی و رهبری باشد قطعاً آثار پربرکتی برای جهان دارد.

هم اکنون یکی از اهداف دشمنان تبلیغ و عادی سازی روابط بین محرم و نامحرم، بلکه بدتر از آن ترویج و عادی سازی روابط بین محارم است و این همان تقویت بعد حیوانی انسان است و الان در این رابطه سرمایه‌گذاری‌های بسیاری می‌کنند.

دشمن هیچ موقع خیرخواه ما نبوده و نخواهد بود و آمده است که شالوده دین ما را برهم زند و اعتقادات ما را از ما بگیرد و البته هرگز نخواهد توانست که بر این کار پیروز شود.

در تمامی برنامه‌ها شبکه‌های ماهواره عناد، دشمنی و کینه نسبت به اسلام و تشیع وجود دارد اما آنچه که بیش از همه باعث آسیب مخرب شده بحث سریال‌ها و برنامه‌های این شبکه‌هاست به‌دلیل اینکه مخاطبان اصلی این فیلم و سریال‌ها را در وهله اول دختران و مادران تشکیل می‌دهند و در وهله دوم کودکان که جاذبه‌ها برایشان مطرح می‌شود.

یکی از اهدافی که در این سریال‌ها قابل توجه است یکسان‌سازی سلیقه‌ها و فرهنگ‌هاست، چراکه در این سریال‌ها دنیا به‌صورت دهکده‌ای بزرگ نشان داده می‌شود که همه کنار هم زندگی می‌کنند.

. ما حداقل می توانیم با تکیه بر عقل خوددر مورد عوامل پشت صحنه این شبکه ها تحقیق کنیم و اهداف آنها را بررسی کنیم . کافی است کمی با خود رو راست باشیم آنگاه همه چیز را خواهیم فهمید.
کد مطلب: 18898