دانلود نرم افزار فوق العاده کاربردی واتس آپ برای آندروید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۹
Share/Save/Bookmark
 
مسنجر واتس اپ برای آیفون، آندروید، بلک بری، ویندوز موبایل، سیمبین و نوکیا سری ۴۰ موجود می باشد، این موبایل ها می توانند به هم پیام ارسال نمایند.
همه با هم ، مسنجر واتس اپ برنامه ای است که به شما این امکان را می دهد تا بدون پرداخت هزینه بین پلت فرم های موبایل اس ام اس رایگان ارسال نمایید. مسنجر واتس اپ برای آیفون، آندروید، بلک بری، ویندوز موبایل، سیمبین و نوکیا سری ۴۰ موجود می باشد، این موبایل ها می توانند به هم پیام ارسال نمایند. از آنجایی که مسنجر واتس اپ از همان اینترنتی که با آن ایمیل ویا صفحات وب را باز می کنید، استفاده می کند، هیچ هزینه ای برای پیام رسانی نخواهد داشت و می توانید با دوستان خود در تماس باشید.

علاوه بر پیام رسانی ساده در واتس اپ، باایجاد تالار های گفتگو، می توانید ارسال نامحدود عکس ویدئو و پیام های چند رسانی را نیز تجربه کنید .
لطفا آخرین ورژن مسنجر واتس اپ را دانلود کنید و از سرویس ۱ ساله رایگان ما لذت ببرید ! بعد تمام شدن این دوره یا در طی آن می توانید با پرداخت ۶۰۰۰ تومان از سرویس ۱ ساله استفاده نمایید.هم اکنون از واتس اپ دانلود کنید هم اکنون از ایران واتس اپ دانلود کنید
دانلود:
Last Version
کد مطلب: 17