مسابقه عکاسی “توافق بد نکنیم ملتو تحقیر نکنیم “
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۸
Share/Save/Bookmark
 

مسابقه عکاسی “توافق بد نکنیم ملتو تحقیر نکنیم” بمنظور دعوت عمومی برای ارسال آثار عکاسی با تلفن همراه، دیجیتال و حرفه ای در موضوع حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ثبت صحنه های زیبای حضور مردم و شرکت نسل های سوم و چهارم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و عشق آنان به انقلاب طراحی شده است.

index

در این مسابقه که به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود به 9 اثر از آثار ارسالی جوایزی اهدا خواهد شد.

اهداف برگزاری مسابقه

باشگاه وبلاگ نویسان استان البرز روایت نو  در راستای انتقال هر چه زیباتر شور و اشتیاق مردم عزیز ایران اسلامی به انقلاب و آرمان های آن و همچنین نشان دادن همدلی و همراهی نسل های سوم و چهارم با پدران و مادران انقلابیشان، از عموم هموطنان دعوت می کند با شرکت در این مسابقه و بهره مندی از جوایز آن، لحظات زیبا و غرورآفرین این روز را ثبت کنند.

محورهای مسابقه

  1. عکس از حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه
  2. عکس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه
  3. عکس جلوه های  ویژه ی راهپیمایی ۲۲بهمن

داوری

داوری توسط  عکاسان باتجربه  استان البرز صورت می‌گیرد.

 زمان برگزاری مسابقه

علاقه مندان می توانند از ۲۲ بهمن ماه تا ۵ اسفند مقارن با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) آثار خود را به آدرس revayatno.ir@gmail.comو یا revayatno@chmail.ir  ارسال نمایند.

جوایز مسابقه

از هر محور به سه  اثر برتر و منتخب(در مجموع ۹ اثر) ، مبلغ ۵۰۰هزار  ریال هدیه نقدی تقدیم خواهد شد.  

 نکات مهم

باشگاه وبلاگ نویسان استان البرز روایت نو  این اجازه را دارد که تمامی عکس‌های ارسالی را در صورت صلاحدید،  اطلاع رسانی قرار دهد و منتشر نماید. (با ذکر نام صاحب اثر)

زمان شرکت در مسابقه و ارسال عکس ها قابل تمدید نیست.

هر فرد می تواند تنها در یک محور عکس های خود را ارسال کند.

  لازم است هر شرکت کننده همراه با عکس های خود، نام، نام خانوادگی، استان و شهرستان محل زندگی و همچنین شماره تماسی از خود را ارسال نمایند.

 برخی از قوانین

 هیچ محدودیتی در انتخاب تکنیک عکاسی نیست؛ مهم این است که با موضوع مسابقه، مرتبط باشد.

حجم عکس های ارسالی حداکثر ۱مگا بایت باشد.

به یاد داشته باشید که این مسابقه عکاسی است؛ پس داشتن قاب دور عکس، متن روی عکس و آرم و… باعث می شود اثر شما در مسابقه شرکت داده نشود.

کد مطلب: 19804