بازی گرافیکی اندروید کرم شب تاب اندروید Shiny The Firefly به همرا دیتا
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
بازی کرم شب تاب اندروید Shiny The Firefly یکی از بهترین بازی های فکری و فانتزی ارائه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد.
بازی کرم شب تاب اندروید Shiny The Firefly یکی از بهترین بازی های فکری و فانتزی ارائه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد. در این بازی شما وارد یک باغ رنگارنگ و پر از گل می شوید و در این باغ باید با حشره ها و زنبورهایی که موجب آزار شما می شوند مبارزه کنید. شما باید از توانایی ذهنی خود برای نابودی حشره ها و زنبور ها استفاده کنید. دقت داشته باشید که آن ها در صدد این هستند که قلمرو خود را گسرتش دهند. اکنون می توانید این بازی فکری را همراه با دیتای آن از وبسایت یک موبایل دریافت کنید.


دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم
دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم
منبع
برچسب ها:آندروید بازی آندروید بازی رایگان جدید ترین بازی آندروید بازی Shiny The Fireflyآندروید بازی موبایل بازی های اندروید بازی های مخصوص آندروید جدید ترین بازی آندروید بازی کرم شب تاب و فانتزی اندروید بهترین بازی های اندروید جدیدترین بازی های آندروید دانلود جدید ترین بازی آندروید دانلود با لینک مستقیم دانلود بازی آندروید جدید ترین بازی آندروید دانلود بازی های آندروید دانلود بازی کرم شب تاب جدید ترین بازی آندروید اندروید دانلود رایگان بازی اندروید دانلود Shiny The Firefly Shiny The Firefly Shiny The FireflyShiny The Firefly موبایل
جدید ترین بازی آندروید
کد مطلب: 17941