مسابقه بزرگ "انقلاب من آرمان من"
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۱
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش همه با هم :
برای دومین سال با مسابقه «آرمان من، انقلاب من» اومدیم پیش نوجوون ها و جوون های ایران زمین؛ مسابقه ای برای یادآوری راهمون، افتخاراتمون و هدفمون (و البته برای درو کردن تبلت‌ها و بقیه‌ی جایزه‌ها!)
چه جوری تومسابقه شرکت کنم؟
تو سرلیست هستی؛ یعنی باید فرم مسابقه رو برداری و از اطرافیانت جمله یا شعار جمع آوری کنی. این کار رو هم باید بر اساس آئین نامه مسابقه انجام بدی.
شرکت‌کنندگان هم هر یک از افرادی هستند که سرلیست به سراغ اون‌ها می‌ره و ازشون شعار یا جمله می‌گیره. شرکت‌کنندگان می‌تونن از هر قشر و سن باشن.
یادت نره شمایی که سرلیست باشی باید بلافاصله بعد از دریافت فرم مسابقه، به سامانه 1000888 پیامک بزنی. پسرها عدد 35 و دخترها عدد 45 رو بفرستن تا ثبت نام شون قطعی بشه.
راه بیفت و برو سراغ دوستان، هم مدرسه ای ها، هم محله ای ها، اقوام و آشنایان از هر سن و سالی می‌ره و ازشون می‌خواد یک جمله یا یک شعار به همراه مشخصاتش در این فرم ثبت و پای آن رو امضا کنه.
این رو بدون که جمله‌ها و شعارهای خلاقانه‌ای که از صحبت‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری الهام گرفته باشن و مخصوصا مرتبط با قضایای هسته‌ای باشن از امتیاز بیشتری برخوردارن.
خودت هم یک جمله یا شعار را در قسمت تعیین شده بالای فرم بنویس.
هر تعداد خواستی می‌تونی از فرم مسابقه کپی بگیری و تعداد شعارهای جمع آوری شده‌ت رو بالا ببری تا احتمال برنده شدنت بیشتر بشه.

کیابرنده هستن ؟
سرلیست‌هایی که بیشترین شعار رو جمع کرده باشن
زیباترین شعار منتخب سرلیست که در بالای فرم ثبت می شود
با قرعه‌کشی از میان کل شرکت کنندگان

برای شرکت در مسابقه کلیک کنید
کد مطلب: 19921