من یک جوان ایرانی ام/ جوانان ایرانی صدر نشین جایگاه های جهان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۷
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش سرویس وبگردی همه با هم به نقل از وبلاگ زاهدان بلاگ، سالهاست که غرب با ایران در حال مذاکره است. در این مدت غرب از راهبرد های مختلفی برای نفوذ و ورود خود به ایران استفاده کرده است. از یک طرف اعمال تحریم های اقتصادی علیه ایران و از طرف دیگر، پیشنهاد همکاری های نزدیک اقتصادی به این کشور همه و همه نشان از آن دارد که دشمنانی که از دیروز درصدد ضربه زدن به این کشور با صلابت و عظمت بودند وقتی به این نتیجه رسیدند که از راه جنگ و کشتار نمی توانند در مقابل این ملت دوام بیاورند هم اکنون به بهانه صلح قصد نزدیکی به این کشور را دارند اما باید بدانند که این کشور در سایه سار ولایت رهبری خود هیچگاه فریب دام های شیطانی آنها را نخواهد خورد و ملت ایران از پیر و جوان، زن و مرد ... همه در این مذاکرات گوش به فرمان ولی امر خود هستند.

جوانان این مرز و بوم این بار فقط با تکیه بر سخنان رهبر انقلاب در این صلح هم سو بودند و مسئولین هم با فرامین و فرمایشات گوهر بار رهبر در باره مذاکرات پای میز صلح نشستند. این دشمنان دیرینه باید بدانند و این مهم را آویزه گوش خود کند که این ملت غیور وشهید پرور هیچگاه به آنها اعتماد ندارند.

جوانان ایرانی، جوانانی که شهادت در راه دین اسلام، دفاع از ناموس و مرزو بوم را افتخاری برای خود می داند، جوانی که در تمامی عرصه های علم و تحصیل، دانش و فناوری و... پیش رو است، جوانی که شاداب و با نشاط است و با فتح قله های پیشرفت در عرصه های گوناگون به فردایی بهتربرای سربلندی کشورش می اندیشد، این جوان همیشه گوش به فرمان رهبرش است و می داند که نباید بار دیگر به دشمنان زهر آلود و کینه ورز اعتماد کرد این جوان با دل و جان از داشته های میهنش دفاع می کند و اجازه نمی دهد بیگانگان کوچکترین تعرضی به میهن شان داشته باشند.

جوانانی که درهشت سال دفاع جانانه در برابر تجاوز دشمن منشاء غرور ملی برای مردم ایران گردیدند و باعث شدند که توطئه و تهدید قدرت های بزرگ جهان خنثی شود و تبدیل به فرصت بزرگ برای ساختن کشور عزیزشان و پیشرفت های چشم گیر گردد که آن هم با برنامه ریزی توسط نخبگان جوان و به دست توانمند جوانان همین کشور به وجود آمد ، این جوانان خواهان بهترین ها برای کشورشان هستند و امروز این جوانان هستند که دشمنان این مرزو بوم را انگشت به دهان گذاشته و در حیرت فرو برده اند.
کد مطلب: 20874
مرجع : زاهدان بلاگ