آمریکابه توافق هسته ای پایبند نیست
تاریخ انتشار : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
دکتر سرافراز در مراسم بهره برداری از طرح های فنی و عمرانی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: بر اساس نظر سنجی سازمان صدا و سیما 70 درصد مردم ایران معتقدند که امریکا پایبند به توافق هسته ای نخواهد بود که همین موضوع بیانگر همراهی ملت ایران با رهبر معظم انقلاب است.
به گزارش سرویس خبری همه با هم؛
وی گفت: براساس نظر سنجی صدا و سیما 64 درصد مردم موافق بی طرفی صدا و سیما در پخش نشست های مربوط به مذاکرات هسته ای هستند ، حدود 73 درصد مردم با این موافق اند که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد غنی سازی هسته ای باید در ایران ادامه یابد، 70 درصد مردم موافق این هستند که در صورت عدم توافق در مذاکرات هسته ای باید واردات کشور برای مبارزه با توطئه دشمنان کاهش یابدو 75 درصد مردم در این نظر سنجی گفته اند که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد علت آن زیاده خواهی آمریکاست.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: در مذاکرات هسته ای طرف مقابل ایران از همان ابتدا با رویکرد زیاده خواهی و تحقیر ملت ایران کار را اغاز کرد که ایستادگی رهبر معظم انقلاب و بیانات محکم ایشان تاکنون جواب این زیاده خواهی ها را داده است .

دکتر سرافراز با اشاره به موضوع یمن گفت: عربستان در تجاوز به خاک یمن همچون اسرائیل در فلسطین عمل می کند با این تفاوت که اسرائیل با بهانه سازی رسانه ای اماکن عمومی فلسطین را بمباران می کند اما عربستان بدون دلیل به همه مواضع یمن، زیرساختها و مردم مظلومش حمله می کند که با این کار زمینه نابودی خود را فراهم خواهد کرد .

وی با اشاره به اهمیت طرح های ارتباطات زمینی افزود: دشمن می تواند همواره با اختلال در ارتباطات ماهواره ای، ارتباط ایران را با دنیا کم رنگ کند که کشور ما برای خنثی کردن این توطئه دشمنان به دنبال توسعه ارتباطات زمینی به عنوان سیگنال های ارتباطی با جهان است.

رئیس سازمان صدا و سیما موفقیتهای مرکز خراسان جنوبی در بخش های خبر ، صدا و سیما را چشمگیر دانست و اظهار امید واری کرد : با بهره بردای از طرح های فنی و عمرانی این مرکز زمینه موفقیتهای هر چه بیشتر نیروهای پر تلاش صدا و سیمای خراسان جنوبی فراهم شود .
کد مطلب: 20685
مرجع : باشگاه خبر نگاران